Podłączony promiennik podczerwieni Heatscope® Pure Biały 3000W & Smartbox Somfy® I/O: Doskonałość termiczna w służbie inteligentnego domu
W projektowaniu prestiżowych przestrzeni zewnętrznych często ścierają się dwie filozofie: z jednej strony czysta wydajność techniczna, z drugiej wymagania architektoniczne. Promiennik podczerwieni Heatscope® Pure Biały 3000W połączony ze Smartboxem Somfy® I/O odrzuca ten kompromis. Narzuca się jako rozwiązanie ostateczne dla projektów, w których każdy detal uczestniczy w całościowej wizji współczesnego mieszkania.
Podłączony promiennik podczerwieni Heatscope Pure Biały 3000W zamontowany pod bioklimatyczną pergolą tarasową
Absolutna biel: Opanowany język architektoniczny
Protokół Somfy® io-homecontrol: Przewaga potwierdzenia stanu
Schemat termiczny rozprowadzania ciepła przez promiennik podczerwieni Heatscope Pure Biały
Scenariusze i automatyzacje: Dom, który dostosowuje się do Państwa
  • Scenariusz „Jesienny wieczór”: Jednym kliknięciem w smartfonie (lub poleceniem głosowym przez Alexa, Google Assistant, Siri) markizy opuszczają się, by odciąć podmuchy powietrza, światła włączają się na 60%, a Heatscope Pure uruchamia się z połową mocy (1500W), aby wstępnie ogrzać przestrzeń.
Smartbox Standard czy Somfy®: Jak dokonać właściwego wyboru?
Makrodetal matowego białego wykończenia promiennika Heatscope Pure Biały
Porównanie z czarnym wykończeniem promiennika Heatscope Pure All Black
Wydajność termodynamiczna i szczelność IP65
  • 15 m² na zewnątrz osłoniętym: (Pergole z roletami bocznymi, wewnętrzne patio, loggie).
Na koniec zarówno promiennik, jak i Smartbox posiadają przemysłowy certyfikat IP65. Są pyłoszczelne i odporne na strumienie wody. Cały zestaw może być zatem instalowany na zewnątrz przez cały rok i bezpiecznie znosić silne zimowe opady deszczu. Uwaga elektryczna: ponieważ urządzenie pobiera 13,04 A, wymagana jest dedykowana linia zabezpieczona wyłącznikiem 16A lub 20A.
Szczegółowa Karta Techniczna
Jednostka grzewcza (MHS-PE3000WT)
  • Moc elektryczna: 3000 W (13,04 A)
  • Powierzchnia grzewcza: od 10 do 15 m²
  • Technologia: Podwójny element węglowy (IR-M)
  • Wymiary (D×S×W): 104,4 × 16,6 × 8,7 cm
  • Masa netto: 7,5 kg
  • Materiały: Aluminium lakierowane, odporne na UV
  • Front: Ceramika szklana SCHOTT NEXTREMA®
  • Ochrona pogodowa: IP65 (Całkowicie wodoszczelny)
Moduł Smartbox (MHS-SBOXSWT)
  • Protokół radiowy: Somfy® io-homecontrol (868-870 MHz)
  • Wymiary (D×S×W): 10,0 × 17,0 × 3,55 cm
  • Zasilanie: 220–240 VAC
  • Poziomy mocy: WYŁ / 50% (1500W) / 100% (3000W)
  • Potwierdzenie stanu: Tak (Komunikacja dwukierunkowa)
  • Kompatybilność: TaHoma® switch / Connexoon
  • Ochrona pogodowa: IP65 (Montaż zewnętrzny)
  • Konstrukcja: Wyprodukowano w Niemczech
Schemat technicznych wymiarów promiennika Heatscope Pure Biały i jego Smartboxa
Oczywistość całościowego komfortu
Heatscope® Pure Biały 3000W połączony ze Smartboxem Somfy® I/O jest efektem głębokiej refleksji nad nowoczesnym mieszkaniem. Oferuje niewidoczność nieskazitelnego designu, kontrolowaną siłę grzania 3000 watów oraz inteligencję niezawodnego i rozwojowego systemu automatyki domowej. To trwała inwestycja, która podnosi komfort przestrzeni zewnętrznych do tego samego poziomu wymagań, co najpiękniejsze wnętrza.